close

Уважаемые Пользователи!

C 23.12.2021 будет временно прекращено начисление бонусов за просмотры/показы видео в связи с трансформацией сервиса и интеграцией необходимых для продолжения корректной работы модулей.

Все выплаты существующих бонусов продолжатся в обычном порядке.

Правила

 Правила використання сайту UVI.UA

 

В цих Правилах використання сайту UVI.UA (далі – «Правила») передбачені умови використання веб-сайту, розташованого за адресою: https://uvi.ua/ (далі – «Сайт»), принципи надання послуг, пропонованих на Сайті будь-яким дієздатним фізичним або юридичним особам, фізичним особам - підприємцям (далі іменовані «Користувачі»).

 

1.     Загальні положення

 

1.1. Використання Сайту регулюється цими Правилами, а також Договором публічної оферти та Політикою конфіденційності.

1.2. Перед використанням Сайту Користувач зобов'язаний ознайомитися з цими Правилами. При використанні Сайту будь-яким чином, Користувач заявляє і підтверджує, що він прочитав та зрозумів зміст Правил, прийняв усі без винятку положення Правил і зобов’язався дотримуватися їх.

1.3. Правила доступні на Сайті безкоштовно, у формі, яка дозволяє Користувачу отримувати, записувати, відображати і друкувати їх через систему інформаційно-комунікаційних технологій.

 

2. Основні правила використання Сайту:

 

2.1. Тільки зареєстровані Користувачі мають право завантажувати вiдео на Сайті;

2.2. Користувач повинен бути автором відео, завантаженого на Сайт;

2.3. Тривалість Вашого відео повинна бути не менше 15 секунд;

2.6. Виведення/перерахування коштів на рахунок Користувача наразi не можливо.

2.10. Після проходження модерації, у разі видалення неналежного Контенту Користувача, грошові кошти за перегляди такого Контенту вираховуються з загальної суми нарахованої Користувачеві.

Якщо Користувач самостійно видалив власний Контент зі свого Акаунта, накопичені бонуси за перегляди такого Контенту анулюються.  

2.11. У разі якщо Користувач автоматично використовує при перегляді відео плейлисти, то такі перегляди до його Акаунту не нараховуються. 

 

3. Загальні правила використання Сайту

 

3.1. Користувачі Сайту при використанні Сайту повинні дотримуватися усіх діючих законодавчих норм України. Будь-які матеріали і дії, які є незаконними, пропонують, провокують порушення законодавства або підштовхують до нього - заборонені.

3.2. Заборонені будь-які дії, що несуть в собі небезпеку для життя і здоров'я людини, включаючи, але не обмежуючись наступним: загрози самогубства, умисні тілесні ушкодження, використання заборонених речовин, зловживання алкоголем, неуважність за кермом або небезпечна манера водіння, та ін.

3.3. На Сайті заборонено розміщувати відео, що містять контент сексуального та порнографічного характеру. Адміністрація Сайту особливо уважно ставиться до захисту прав неповнолітніх.

3.4. Заборонено публікувати відео, які спонукають глядачів до дій, які можуть привести до серйозних каліцтв. Такі відео Адміністрація сайту або видаляє, або встановлює для них обмеження за віком.

3.5. На Сайті заборонено публікувати контент, який містить принизливі висловлювання або заклики до насильства по відношенню до окремих осіб або груп людей на підставі їх раси, етнічного походження, релігії, недієздатності, статі, віку, сексуальної орієнтації або статевої приналежності.

3.6. Заборонено розміщувати на Сайті відеоролики, що містять натуралістичні зображення шокуючого  та/або сенсаційного характеру.

3.7. На Сайті заборонено публікувати образливі відео і коментарі.

3.8. Заборонено розпалювання ненависті, що включає в себе поведінку або контент, який пропагує і заохочує або сприяє прояву дискримінації, приниження, об'єктивації, агресії або насильства за ознакою расової, етнічної, національної, релігійної або статевої приналежності, гендерної ідентичності або сексуальної орієнтації, віку, недієздатності, стану здоров'я, зовнішніх даних або статусу ветерана, ін. Облікові записи, пов'язані з подібною поведінкою та/або контентом будуть видалені, а бонусний рахунок Користувача - заморожений.

3.9. На Сайті діють механізми захисту від спаму. Авторам заборонено:

·       відправка надмірної кількості повторюваних небажаних повідомлень або скарг;

·        несанкціонована реклама;

·        фішинг;

·        шахрайство;

·       поширення шкідливого ПЗ або вірусів;

·       поширення неправдивої інформації, в тому числі інформації про неіснуючих особистих труднощах, розміщення невірних метаданих та умисне розміщення каналу в невідповідній категорії.

3.10. На Сайті неприпустимі нападки, переслідування, погрози і образи, заклики глядачів до агресивних дій і порушень.

3.11. Користувачі можуть розміщувати і транслювати на Сайті тільки той контент, який належить самим Користувачам або на розміщення якого у Користувачів є відповідні права. В іншому випадку Користувач може порушувати авторські права та інші права інтелектуальної власності третьої особи. Це стосується будь-якого використання захищеного авторськими правами чужого контенту, який Користувач використовує в своїх матеріалах повністю або частково.

3.12. Матеріали, які Користувач несанкціоновано розміщує на Сайті та такі, що порушують дані Правила, можуть бути видалені за вимогою правовласників або на розсуд Адміністрації сайту. Неодноразові порушення політики, принципів та правил використання Сайту можуть стати підставою для безстрокового блокування акаунта Користувача.

3.13. Якщо хтось опублікував Ваші особисті дані або завантажив відео з Вашою участю без Вашої згоди, Ви можете подати запит в техпідтримку - info@uvi.ua на видалення такого контенту.

3.14. На Сайті заборонено видавати себе за іншу особу. Адміністрація сайту видаляє всі акаунти, створені з метою копіювання каналів або акаунтів інших Користувачів. Як власник свого акаунта Користувач несе повну відповідальність за відповідність всіх використовуваних ним матеріалів.

3.15. Якщо Ви підозрюєте, що Ваш контент, у вигляді посилання, фотографії, відео, коментарі або інше, може порушувати закони вашої країни або Правила Сайту, Адміністрація сайту рекомендує спочатку особисто переглянути такі матеріали, перш ніж демонструвати їх Користувачам, завантажуючи на свій канал.

 

4. Заключні положення

 

4.1. Адміністрація сайту має право вносити будь-які зміни в Правила. Зміни в Правилах не повинні обмежувати права, отримані Користувачами до внесення змін.

4.2. Зміни в Правилах публікуються у вигляді єдиного тексту Правил на Сайті.

4.3. Користувач повинен слідкувати та ознайомлюватися зі змінами, в зв’язку з тим, що подальше використання Сайту після вступу в силу змін в Правилах означає безумовне прийняття Користувачем нових положень Правил.

4.4. Якщо Користувач не приймає зміни, він повинен негайно припинити використання Сайту.

4.5. Регулюючим правом для всіх правових відносин, що випливають з Правил, є матеріально право України. Всі права і обов’язки, що випливають з цих Правил або пов’язані з ними, регулюються відповідними державними судами України.

4.6. Дані правила засновані на принципах здорового глузду. Вони поширюються на весь призначений для Користувача контент і стосуються будь-яких дій на Сайті. Зміст цього документа буде оновлюватися по мірі розвитку Сайту. З метою захисту інтересів Користувачів постачальник послуг, в особі Адміністрації сайту залишає за собою право в будь-який момент призупинити дію будь-якого акаунту, якщо поведінка її власника буде визнана небезпечною або невідповідною положенням Правил.

4.7. Ці Правила набирають чинність з 28.01.2020 року.